Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0