Movies
Ratings
31
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.5
A Bloody AriaRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 1.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
The ApartmentRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0