Series
Ratings
40
LegionRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 4.5
Angel Beats!Rated ★ 4.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 4.0
Deadman WonderlandRated ★ 4.0- From the New WorldRated ★ 4.5
Beyond The BoundaryRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0