Titles you rated
Crying FistRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 1.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The Kindergarten TeacherRated ★ 3.5
Worlds ApartRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 1.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.5
Murder in the FirstRated ★ 4.0
IntrudersRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 1.5
PocahontasRated ★ 3.0