Titles you rated
The ProducersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 2.5
Hana KimiRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 1.0
In Time With YouRated ★ 5.0