Series
Ratings
24
Gurren LagannRated ★ 5.0- Little Busters! RefrainRated ★ 4.0
- Little Busters!Rated ★ 3.0
AirRated ★ 4.5
My Bride is a MermaidRated ★ 3.0- Black CatRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5