Movies
Ratings
141
Miss GrannyRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5