Titles you rated
The MatrixRated ★ 4.0
PumpkinheadRated ★ 4.5
The FacultyRated ★ 4.5
Saw IVRated ★ 1.0
Saw IIIRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 4.5
Dead RingersRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
AntichristRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Pitch BlackRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 2.0
Miss BaekRated ★ 5.0