Titles you rated
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
Nobody from NowhereRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 2.0
Norwegian WoodRated ★ 2.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0