Titles you rated
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
577 ProjectRated ★ 1.0
Interview with the VampireRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 0.5
Against the SunRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 0.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 5.0