Series
Ratings
114
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 3.5- Scouting ReportRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0