Movies
Ratings
615
Home Alone 3Rated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Cirque du Soleil: Worlds AwayRated ★ 4.0
RideRated ★ 4.5
Warriors of the DawnRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
The ESP CoupleRated ★ 1.0