Series
Ratings
170
Momo SalonRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
My PrincessRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0