Series
Ratings
20
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0