Titles you rated
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.0
AlonersRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
LucaRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 2.5