Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5