Titles you rated
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
RansomRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
CubeRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0