Titles you rated
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 1.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Peanuts MovieRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 1.0
Moby DickRated ★ 3.0