Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 2.0
Lump of SugarRated ★ 2.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.5
Cool RunningsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
FluRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.5