Movies
Ratings
1254
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
VeronicaRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Petty RomanceRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
LockoutRated ★ 4.0
Diary of a ChambermaidRated ★ 3.5
The PossessionRated ★ 4.0
Part-time SpyRated ★ 3.5
OverboardRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 5.0