Titles you rated
Nine Miles DownRated ★ 1.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.0
Tale of TalesRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 1.5
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 2.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
The Little HoursRated ★ 1.0
NeighborsRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 3.0
PearlRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 1.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 2.0