Titles you rated
The NeighborsRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5