Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 4.0
The AbyssRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0