Movies
Ratings
62
AssassinationRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 5.0