Titles you rated
Graceful FamilyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5- Squid Girl!Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0- One Piece Episode of East Blue: Luffy and His Four Crewmates' Great AdventureRated ★ 4.5
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his FriendsRated ★ 4.5
원피스 20기: 조편Rated ★ 4.5
One Piece: Episode of Luffy - Hand Island AdventureRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- 원피스 19기Rated ★ 4.5