Series
Ratings
43
A New LeafRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 1.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 1.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0