Titles you rated
ElysiumRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 2.0
HolidayRated ★ 4.5
Fly Away HomeRated ★ 4.5
Underground RendezvousRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 5.0