Series
Ratings
61
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0- The Nine lives of Chloe KingRated ★ 4.5
- Love BitesRated ★ 2.5
Beverly Hills, 90210Rated ★ 2.5- SuburgatoryRated ★ 4.0
- The Lying Game Season 2Rated ★ 5.0
- The Lying Game Season 1Rated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
The Fosters Season 1Rated ★ 4.5
Bluebird's HouseRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0- Faking ItRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5