Titles you rated
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
LifeRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
LabyrinthRated ★ 3.5
Seoul VibeRated ★ 1.0
Knock at the CabinRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 5.0
Sorry to Bother YouRated ★ 4.0
Midnight ExpressRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- AliveRated ★ 4.5
UnchartedRated ★ 1.5