Titles you rated
The Imperial CoronerRated ★ 4.0
The Sleuth of Ming DynastyRated ★ 4.0
The Twin Flower LegendRated ★ 4.0
Royal Nirvana SpecialRated ★ 4.5
Royal NirvanaRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Lala LandRated ★ 3.0- Royal HighnessRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5