Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5