Movies
Ratings
807
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
A Dog's Way HomeRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.5