Titles you rated
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.0- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
UnfairRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 5.0
- Jikou Keisatsu HajimemashitaRated ★ 5.0
- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
- Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0