Series
Ratings
105
Modern FarmerRated ★ 3.5- 근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 2.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 3.0- ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.5
Galileo ZeroRated ★ 3.5
Otomen ~Natsu~Rated ★ 3.0
GalileoRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 1.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Left-Eye DetectiveRated ★ 3.0- 헝그리!Rated ★ 3.0
Red Thread of FateRated ★ 2.5- FIRST CLASSRated ★ 2.5
- GokusenRated ★ 2.5
Dr. JinRated ★ 1.0
The Black SwindlerRated ★ 2.0