Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Magic CandiesRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The BlobRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0