Series
Ratings
18
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0