Series
Ratings
101
Fight For My WayRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 1.0
Woman of DignityRated ★ 0.5
SpartacusRated ★ 1.5
SpartacusRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Hospital ShipRated ★ 2.0
The King and IRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
Assorted GemsRated ★ 2.5