Titles you rated
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5- WhitechapelRated ★ 3.5
- DexterRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Person of Interest Season 4Rated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.5- CASANOVARated ★ 3.5