Movies
Ratings
186
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 0.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Freedom WritersRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5