Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0