Titles you rated
Home Alone 3Rated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 1.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
BraveRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5