Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.5
Crypto ManRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 3.5
In the Realm of the SensesRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0