Movies
Ratings
370
FuryRated ★ 4.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.5
The Three MusketeersRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Glenn, the Flying RobotRated ★ 4.0
Collective InventionRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0