Series
Ratings
56- A Mother's ChoiceRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
ResetRated ★ 5.0
Middle School Student ARated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Hooray for LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Ugly AlertRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.5