Movies
Ratings
189
Set Me FreeRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5