Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5