Movies
Ratings
370
The Man from EarthRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0