Titles you rated
Pain and GloryRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5
Sorry We Missed YouRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.0
The TruthRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
The Dead Don t DieRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5