Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The SnowmanRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
La lunaRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.5
HopeRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0