Series
Ratings
117
Low LifeRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
Uncle SamshikRated ★ 0.5
Blood FreeRated ★ 0.5